Witamy!


"Do Źródełka" to piesza i rowerowa cykliczne impreza na orientację. Piąta edycja będzie odbędzie się 05.02.2017 w miejscu, które ujawnione zostanie dzień przed imprezą.

Aktualności:


09.02.2017
Mapy i wzorcówka już są dostępne w archiwum.


08.02.2017
Właśnie zamieszczone zostały wstępne wyniki. W najbliższych dniach opublikowana będzie szczegółowa odpowiedź na zgłoszone pytania i wątpliwości dot. ostatniego punktu tras pieszych. Reklamacje wyników można zgłaszać mailowo do 17.02.2017.


04.02.2017
Jutro jedziemy do San Sombrerros, czyli do Borkowa. Wszystkie potrzebne informacje są już w zakładce lokalizacja.


26.01.2017
Przypominamy, że najbliższa edycja "Do Źródełka" jest jednocześnie pierwszą edycją Pucharu DInO 2017. Kalendarz całego Pucharu do pobrania: link.


21.01.2017
Jutro ruszają zapisy warto więc wyjawić nieco szczegółów na temat ukrytej dotychczas lokalizacji: otóż V edycja odbędzie się w słonecznym San Escobar. Startujemy z San Sombrerro a meta zlokalizowana będzie nad rzeką Rio Panta Rhei. Jednocześnie podajemy też nazwy tras:

  • Trasa Trudna Krótka - "San Atorium"
  • Trasa Trudna - "Vina Tusca"
  • Trasa Bardzo Trudna - "Bimberro Grande"
  • Trasa Rowerowa - "Pen Dolino Mojito"

Oczywiście na mapach będą również nazwy miejscowe i inne atrakcje rodem z San Escobar ;)

Pamiętajcie, żeby przed zgłoszeniem dokładnie zapoznać się z komunikatem startowym a szczególnie z zasadami zapisów i opłat.


10.01.2017
Już jest komunikat startowy, opisy tras i ich limity. Zwróćcie szczególnie uwagę na nowe zasady dotyczące zapisów. Regulamin jeszcze zostanie zmieniony w kilku (niezbyt istotnych) szczegółach.


09.01.2017
Najbliższa, piąta edycja odbędzie się w niedzielę 5 lutego. Miejsce edycji tym razem pozostanie nieujawnione aż do dnia poprzedzającego start. Impreza będzie dzienna (dłuższe trasy zakończą się po zmroku). Do wyboru będą 4 trasy: Bardzo Trudna, Trudna, Trudna Krótka, Rowerowa. Więcej informacji w komunikacie startowym, który ukaże się w najbliższych dniach.