Aktualności:


08.11.2017
Właśnie zakończyły się zapisy i do wszystkich zgłoszonych na podane adresy został rozesłany mail z kilkoma informacjami technicznymi. Jeśli dostaliście ten mail oraz wasze zespoły są na liście startowej z oznaczoną wpłatą "Jest" to wszystko w porządku - nie musicie nic robić tylko spokojnie czekać do piątku na kolejny mail z instrukcjami jak dotrzeć na start. Jeśli nie dostaliście maila to sprawdźcie czy nie ma go w spamie, jeśli nie to jak najszybciej poinformujcie mnie o tym pisząc na adres karol.wronski9(malpa)gmail.com Jeśli zaś dostaliście mail ale jednak na liście macie brak wpłaty to przypominam: jeśli wpłaciliście prześlijcie proszę do jutra do 8 rano potwierdzenie wpłaty. Zespoły, których wpłaty nie znajdę na koncie ani nie prześlą potwierdzenia wpłaty będą usunięte jutro o 8 rano z listy bez możliwości startu.


06.11.2017
W związku z pojawiającymi się pytaniami dodaję uzupełnienie treści komunikatu startowego - jest możliwość startu na dwóch trasach w układzie TZ+BT lub TZ+TT. Wówczas konieczne będzie pojawienie się na starcie TZ o 7 rano a po ukończeniu TZ szybkie dotarcie na start trasy dłuższej, który jest gdzie indziej niż start TZ i meta wszystkich tras. Tak zgłoszone osoby będą miały nieco wydłużone zamknięcie mety aby bez nadmiernego pośpiechu zdążyć pokonać obie trasy. Osoby wybierające taki wariant powinny wysłać dwa zgłoszenia, dokonać przelewu w kwocie 25zł za obie trasy i wówczas w piątek dostaną maila ze szczegółowymi instrukcjami. Uwaga - aby w takiej sytuacji zostać sklasyfikowanym konieczne będzie posiadanie telefonu umożliwiającego zrobienie zdjęcia i wysłanie maila - szczegóły będą w instrukcji.


30.10.2017
Zapisy już działają i potrwają do 08.11.. Pamiętajcie że w tej edycji zmieniły się nieco zasady zapisów i płatności - szczegóły znajdziecie w komunikacie startowym.


29.10.2017
Komunikat startowy jest już widoczny. Zwróćcie szczególną uwagę na nowe zasady zapisów i płatności. W komunikacie na ten moment nie ma długości tras i dokładnych limitów czasu. Zostaną one uzupełnione do 02.11.2017 i wtedy też będzie trochę więcej informacji o harmonogramie. Na ten moment jest pewne, że BT i TT nie przekroczą 20 km a pozostałe trasy będą poniżej 10 km.


21.10.2017
Najbliższa edycja odbędzie się w sobotę 11 listopada. Do wyboru będą trasy dzienne: krótsze TK i TZ oraz dłuższe TT i BT. Komunikat startowy zostanie opublikowany do 27.10. Na ten moment zdradzę tylko kilka najważniejszych informacji: Zapisy rozpoczną się 30.10 i potrwają do 08.11. Dokładne miejsce startu będzie ujawnione dzień przed imprezą tylko osobom zapisanym ale bez obaw - nie oddalimy się zbytnio od trójmiasta. Start i meta będą "pod gołym niebem" w różnych miejscach z łatwym transportem publicznym pomiędzy nimi. Na mecie małe, klimatyczne ognisko. Dla TK i TT będą kolorowe pełne mapy, dla BT jak poprzednio mapa czarno biała, ręcznie klejona w formie wstęgi Mobiusa, dla TZ mapa kombinowana ale oczywiście żadnych szczegółów nie zdradzę ;)